Top

Medline Tüp Bebek Merkezi

2017 yılının Kasım ayında JCI akreditasyonuna da sahip olan Medline Adana Hastanesi bünyesinde kapılarını açan Tüp Bebek Merkezimiz, 2 Tüp Bebek ve İnfertilite Uzmanı-Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru, 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Doktor, 1 Embriyolog, 1 Biyolog ile Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni, Tüp Bebek Hemşiresi ve Yardımcı Sağlık Personellerinden oluşan büyük bir ekip ile hizmet veriyor.

Tüp Bebek Merkezimizin temellerini atarken hedefimiz; bebek sahibi olma hayalini gerçekleştiremeyen çiftlerin hem fiziksel hem duygusal süreçlerini destekleyen başarılı tüp bebek tedavileri gerçekleştirmekti. Bugün, tedavilerini üstlendiğimiz ve kucağına bebeğini almış her mutlu ebeveynde bu hedefimizi gerçekleştirdiğimizi görmek bize gurur ve ilerisi için azim veriyor.

Vizyonumuz

Tıp bilimine katkıda bulunan, sağlık hizmetlerinde uygulamada model olarak algılanan, kalıcı bir marka olmak.

Misyonumuz

Hasta ve yakınlarının beklentilerini aşan, uluslararası kalite standartlarında, yeni teknolojiler ve öncü uygulamalarla sağlık sektöründe fark yaratarak, ulusal ve uluslararası hizmet sunan, etik kurallara, insani değerlere saygılı, çevreye duyarlı, sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz.

Değerlerimiz

Hasta odaklı olmak (Hasta, hasta yakını, sosyal paydaş).

Hasta memnuniyetini gözetmek, hasta memnuniyetinin yeni memnun hastalar kazandırmasını sağlamak, hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak.

Çalışan odaklı olmak.

Çalışan memnuniyetini gözetmek, motivasyon sağlamak, performansa dayalı kariyer planlaması yapmak, çalışan sağlığı ve güvenliği konusunda duyarlı ve etkin olmak.

Gelişime açık olmak.

Bilimsel temelli olmak, yeniliğe açık olmak, uzmanlaşma becerisine sahip olmak, liderlik becerileri geliştirme konusunda istekli olmak, alanında en iyi olmayı hedeflemek.

İnsana değer vermek.

Dil, din, ırk, cinsiyet, sınıf farkı gözetmeksizin davranmak, saygılı, sevgi dolu ve hoşgörülü olmak.

Etik değerlere sahip olmak.

Dürüst olmak, gizliliğe ve mahremiyete saygı göstermek, hakkaniyetli olmak, sorumluluk duygusu taşımak, etkin ve verimli çalışmak, kaynakları verimli kullanmak ve benzeri etik değerlere sahip olmak.

Davranışsal değerlere sahip olmak:

  • Etkin İletişim kurma becerilerine sahip olmak,
  • Kurum içi/kurum dışı yazılı/sözlü, birebir iletişimde ve ekip çalışmasında başarılı olmak ve uyum sağlamak, iş birliği içerisinde olmak, empati gösterebilmek,
  • Duygusal zekâ ile davranabilmek,
  • Güler yüzlü olmak,
  • İnisiyatif kullanabilmek,
  • Esnek olabilmek,
  • Güvenilir olmak,
  • Hukuka saygılı olmak.

Sosyal sorumluluk konularında duyarlı olmak.

Kalite odaklı olmak.

Ölçmek ve sürekli iyileştirmek.

Takım çalışmasına önem Vvermek.

Etkin iletişimi ve ekip çalışmasını desteklemek, çalışanın, hasta ve hasta yakınının sürekli eğitimini sağlamak.

Medline Tüp Bebek Merkezi Adana

Eklenme Tarihi: 25.10.2018 12:16:11
Toplam Sayfa Gösterimi: 2562

@2024 Tüm hakları saklıdır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemiş sayılırsınız.

www.medlinetupbebek.com

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.